<<   Firma Profili  >>

Yapılan uzun süreçli araştırmalardan sonra 2015 yılında organik solucan gübresi üretimine başladık.

 

Organik gübre, solucan gübresi üretimine sektördeki büyük potansiyel ve parlak geleceğini görerek büyük bir yatırım yaptık.

 

İlk etapta hedeflerimiz arasına 2019 yılı içerisinde Türkiye'nin en büyük 3 solucan gübresi işletmesi arasında olmaktır. Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli Araç, malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

 

Hedefimiz ve idealimiz 2023 yılına kadar Türkiye'nin en büyük solucan gübresi üreticisi olmak.